Moda ślubna na 2018 rok

suknia ślubnaModa ślubna to nie tylko suknie i garnitury, to także cała otoczka. Pięknie przyozdobiona sala, wspaniały tort czy też dania z menu. Dziś moda określa każdy element tej uroczystości. Jednak wciąż dla wielu, najważniejszy jest strój weselny. To on wyróżnia parę młodą od gości i to dzięki tradycyjnej bieli, panna młoda może poczuć się w tym dniu wyjątkowa.

Najważniejsze to czuć się dobrze w dniu swojego ślubu. Dlatego wybór stroju nie jest prostym zadaniem. Powinien nie tylko podkreślać atuty, i ukrywać mankamenty, ale powinien też być dopasowany do stylistyki wesela.

Jeśli stawiamy na elegancką klasykę, strój powinien się z tym komponować. Dlatego suknie ślubne dla pań winny być stonowane, o prostym kroju, najlepiej w białym kolorze. Dla panów zaś czarny smoking lub garnitur, biała koszula i muszka. Do tego sprawdzą się klasyczne dodatki jak spinki do mankietu i biała poszetka.

Jeśli organizujemy przyjęcie w plenerze pomyślmy o czymś bardziej zwiewnym i na luzie. Dla panny młodej idealnie sprawdzi się lekka sukienka z muślinu lub tiulu, najlepiej jeśli nie będzie długa do samej ziemi. W ogrodzie nie założymy raczej szpilek, dlatego trzeba pomyśleć o sukience, która będzie pasowała zarówno do butów na obcasie jak i do płaskich balerinek. Strój dla Panów również nie powinien być zbyt formalny. Granatowy garnitur i biała koszula będą pasowały idealnie.

Ważne by przy wyborze stroju weselnego czuć się w nim dobrze. Nie łudźmy się, że nasza sylwetka w pół roku diametralnie się zmieni. Dobierzmy strój do siebie, a nie swojej wyidealizowanej wizji, a na pewno nie będziemy tego żałować.