Suknie ślubne – wymarzony projekt

Moda ślubna ciągle się zmienia. Natomiast bez zmian pozostaje fakt, że panny młode chcą lśnić na własnym ślubie. Dlatego ważny jest wybór suki ślubnej. Powinna podkreślać urodę pany młodej. W obecnym sezonie bardzo modne są suknie zwiewne, w kształcie litery a. Nadal dominują koronki i tiul. Dużo panien młodych wybiera dopasowany fason sukni, z długimi rękawkami i odkrytymi plecami. W takim fasonie szczególnie dobrze wyglądają wysokie i szczupłe kobiety. Nadal część kobiet marzy o sukni, tzw. princessa. Jest to suknia z mocno dopasowanym gorsetem i rozszerzana ku dołowi.

Często jest na kole. Będzie ona pasować prawie każdej kobiecie, bez względu na masę ciała i wzrost. Suknia rybka lub syrena za to podkreśla całą sylwetkę. Dobrze będą się w niej czuły kobiety o kształcie klepsydry i gruszki. Podkreśla ona talię, biodra i biust. Rozszerza się od połowy ud lub kolan. Model sukni „emipre” obecnie jest nieco zapomniany. Jest to suknia odcinana pod biustem, zdobiona tasiemką. Wykonana jest z lekkich i przewiewnych materiałów. Panny młode, które lubią nieszablonowe rzeczy mogą się świetnie czuć w sukni krótkiej lub asymetrycznej.

Takie suknie podkreślą przede wszystkim nasze nogi. Suknie ślubne mają przede wszystkim pasować do właścicielki i do jej charakteru oraz sylwetki. Najlepiej wybrać się ma mierzenie sukni do kilku salonów z osobą towarzyszącą, np. mamą, siostrą. Osoba z boku najlepiej doradzi w czym wyglądamy dobrze a w czym źle. Do przymiarki warto ubrać się w cielistą bieliznę, która nie będzie się odznaczać pod sukienką.